Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated - argument passed by value; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of stripslashes(). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file. However, future versions may not support this any longer. in /home/users/haas2/public_html/php_inc/controlers/controler_1.php on line 14
Haas Polska - O Firmie - Haas

Haas domy prefabrykowane

Tu jesteś:
  1. Strona główna
  2. Firma
  3. Haas Polska

Haas Polska

HAAS Polska sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem firmy HAAS w Polsce. Jesteśmy biurem sprzedaży, oferującym na terenie całego kraju kompletną paletę ponad 60 modeli domów gotowych, prefabrykowanych, produkowanych przez firmę HAAS i sprzedawanych w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech czy w Czechach.

Każdy sprzedany przez nas dom w Polsce zmontowany zostanie na Państwa działce od początku do końca przez naszych kolegów z czeskiej fabryki HAAS w Chanovicach. Oznacza to, że najwyższa jakość i kontrolowane procesy produkcji domu w fabryce dochowane zostaną również na Waszej budowie. Dopiero bowiem właściwy, staranny i nadzorowany przez kontrolujace nas międzynarodowe instytuty budowlane i firmy certufikujące montaż u Państwa na budowie jest gwarancją tego, że dom wysoce energooszczędny jaki zakupicie u nas, naprawdę takim będzie.

design by VENTI