Haas domy prefabrykowane

Tu jesteś:
  1. Strona główna
  2. Firma
  3. Haas Polska

Haas Polska

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z założoną wcześniej strategią, obszar działań firmy Haas Polska Sp. z o.o. jest przejmowany przez firmę HAAS Chanovice s.r.o. w Czechach, która należy do koncernu HAAS Group.

Powyższe zmiany realizowane są od kilkudziesięciu miesięcy a obecnie zmierzamy do zakończenia procesu restrukturyzacyjnego.

Wszystkie inwestycje budowlane na terenie Polski będą przygotowywane przez dotychczasową fabrykę w Czechach a realizowane bezpośrednio przez firmę Haas Chanovice s.r.o.

Oferujemy na terenie całego kraju kompletną paletę ponad 60 modeli domów gotowych, prefabrykowanych, produkowanych przez firmę HAAS i sprzedawanych w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech czy w Czechach.

Każdy sprzedany przez nas dom w Polsce zmontowany zostanie na Państwa działce od początku do końca przez naszych kolegów z czeskiej fabryki HAAS w Chanovicach. Oznacza to, że najwyższa jakość i kontrolowane procesy produkcji domu w fabryce dochowane zostaną również na Waszej budowie. Dopiero bowiem właściwy, staranny i nadzorowany przez kontrolujace nas międzynarodowe instytuty budowlane i firmy certufikujące montaż u Państwa na budowie jest gwarancją tego, że dom wysoce energooszczędny jaki zakupicie u nas, naprawdę takim będzie.

design by VENTI