Haas domy prefabrykowane

Tu jesteś:
  1. Strona główna
  2. Domy modelowe

Domy modelowe

Domy jednorodzinne Haas - któryś z nich jest na pewno niedaleko

Pokażemy Ci, na czym polegają różnice pomiędzy domami drewnianymi i tradycyjnymi. Przedstawimy czym się różnią domy kanadyjskie od domów prefabrykowanych. Dlaczego nie chcemy, żeby nasze domy określane były mianem "domy kanadyjskie" i czemu ciągle podkreślamy, że są to DOMY PREFABRYKOWANE W TECHNOLOGII SZKIELETU DREWNIANEGO, określane również mianem domy szkieletowe.

domy modelowe

Nasze domy to przede wszystkim:

  • domy energooszczędne - charakteryzują się wysoką izolacyjnością i niskim współczynnikiem przenikania ciepła U, co zapewnia oszczędność energii koniecznej do ogrzewania budynku zimą oraz zapewnienie przyjemnego chłodu latem,
  • domy prefabrykowane - domy z elementów, przygotowane w fabryce elementy montowane w jeden dzień na budowie, co drastycznie skraca czas do zamieszkania w porównaniu do budowy domów tradycyjną metodą cegła po cegle,
  • domy szkieletowe - domy oparte o szkielet wykonany z drewna, lekki, ale solidny i bardzo trwały,
  • domy drewniane - ekologiczne domy wykonane z drewna idealnie nadające się na domek na działkę, bądź też do całorocznego zamieszkania.

 

Jeśli chcesz odwiedzić któryś z naszych domów prezentacyjnych w Polsce, Czechach, Niemczech czy Austrii, napisz do nas lub zadzwoń - 502 566 963. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin i spotkamy się na miejscu!

design by VENTI